Potrzebujesz efektywniejszych rozwiązań na placu budowy? Sprawdź, którą koparkę JCB z serii CX wybrać

25 cze 2021 | 0 komentarzy
JCB nie ustaje w projektowaniu maszyn, które mają maksymalnie usprawnić prace budowlane czy drogowe. Wśród fachowców dobrze znana jest seria CX, która teraz została dodatkowo rozbudowana o koparko-ładowarki w wersji 3, w tym Plus i PRO. Porównaliśmy je dla Ciebie, aby ułatwić podjęcie decyzji zakupowej.

interhandlerstrona1potrzebujeszefektywniejszychrozwiazannaplacubudowysprawdzktorakoparkejcbzseriicxwybrac Potrzebujesz efektywniejszych rozwiązań na placu budowy? Sprawdź, którą koparkę JCB z serii CX wybrać

Podstawowe koparko-ładowarki 4CX i 5CX

Modele 4CX i 5CX to koparko-ładowarki marki JCB cenione ze względu na swoją niezawodność, wydajność i efektywność pracy. Moc silnika mają taką samą, a wynosi ona 109 KM. Różnią się nieco maksymalną głębokością kopania, a także maksymalną zdolnością załadunku.

Koparko-ładowarkę 4CX wybierz wtedy, gdy potrzebujesz naprawdę dużej maszyny z czterema kierowanymi kołami. Na uwagę w tym modelu zasługuje duży prześwit do ziemi. Pomimo bardzo dobrych parametrów i mocy, sprzęt pozostaje kompaktowy, zwrotny i zapewnia operatorowi doskonałą widoczność.

Jej następca, czyli model 5CX Wastemaster jest wyspecjalizowany w konkretnej dziedzinie. Jeżeli zajmujesz się gospodarką odpadami oraz recyklingiem, to ta maszyna spełni Twoje oczekiwania. Pracuje bezpiecznie i wydajnie, poruszając się stabilnie nawet na nierównym podłożu oraz tam, gdzie warunki środowiskowe są wyjątkowo ciężkie.

Najnowsza seria koparko-ładowarek 3CX

Koparko-ładowarki 3CX powstały w odpowiedzi na zmieniające się rynkowe trendy. Już podstawowy model oferuje wysoce wydajną pracę przy jednoczesnym obniżaniu kosztów eksploatacji. Doskonale nadaje się do prac drogowych, kopania czy ładowania, sprawiając, że dzień pracy staje się bardziej produktywny.

Dla większych potrzeb JCB zaprojektowało 3CX w wersji Plus i PRO. Pierwsza jest dedykowana przedsiębiorstwom, które oprócz pracy w jednym miejscu obsługują też inne inwestycje i muszą poruszać się po drogach. Dzięki sześciobiegowej skrzyni ECOROAD z TorqueLock czas przejazdu skraca się nawet o 25%! To samo zyskasz, kupując koparko-ładowarkę 3CX PRO. Zaletą tych maszyn jest unowocześniona kabina spełniająca standardy ROPS/FOPS.

interhandlerstrona2potrzebujeszefektywniejszychrozwiazannaplacubudowysprawdzktorakoparkejcbzseriicxwybrac Potrzebujesz efektywniejszych rozwiązań na placu budowy? Sprawdź, którą koparkę JCB z serii CX wybrać

Którą koparko-ładowarkę CX wybrać?

Jak widzisz seria JCB CX stanowi odpowiedź na zróżnicowane potrzeby klientów działających w różnych branżach. Modele Plus i PRO polecamy firmom, które pracują w różnych lokalizacjach i zamiast przewożenia koparki na lawecie wolą poruszą się nią po drogach.

Z kolei do gospodarki odpadami sprawdzi się 5CX – niezawodna przy segregacji śmieci oraz recyklingu. Najbardziej uniwersalny jest podstawowy model 3CX, a także jego poprzednicy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

WP-SpamFree by Pole Position Marketing