Artykuły oznaczone "dom skandynawski"


Skandynawskie trendy towarzyszą nam każdego dnia, nawet jeżeli tego nie zauważamy. Nic dziwnego, że styl skandynawski ewoluował, aż wykształciło się wiele, bardzo różniących się od siebie odmian. Przewaga złota, cukierkowość, wyraziste detale, a nawet folk, nie są już granicami stylu. Co jest aktualnie modne? Czym kierować się przy wyborze mebli, dodatków i kolorystyki, tak by nasz dom zachował północnoeuropejski klimat? Przychodzimy z pomocą!

Więcej

Styl skandynawski to moda, która zyskała sławę ponad 100 lat temu, a ciągle gości w domach ludzi na całym świecie. Charakteryzuje się prostotą, funkcjonalnością, jasnymi kolorami i miłością do przestrzeni. Popularny styl nie tylko inspiruje, ale sprawia, że buduje się coraz więcej domów zgodnych z jego zasadami. Wśród najważniejszych znajdują się m.in. obecność natury, przewaga bieli, wyraziste dodatki (choć w niewielkich ilościach), dużo okien, ale przede wszystkim dostęp do naturalnego światła! Jak urządzić dom skandynawski? Podpowiadamy!

Więcej

Styl skandynawski jest stałym bywalcem naszych mieszkań. Charakteryzuje się prostotą, funkcjonalnością, jasnością i dużymi, wolnymi przestrzeniami. Popularny styl nie tylko inspiruje, ale sprawia, że buduje się coraz więcej domów zgodnych z jego zasadami. Wśród najważniejszych znajdują się m.in. miłość do natury, przewaga bieli, wyraziste dodatki (choć w niewielkich ilościach), dużo okien, ale przede wszystkim dostęp do naturalnego światła! Zobacz 5 popularnych projektów domów skandynawskich!

Więcej