Artykuły oznaczone "architektura ogrodowa"


W naszym klimacie pogoda bywa nieprzewidywalna i kapryśna. Stale się o tym przekonujemy, zmuszeni do weryfikowania wcześniej poczynionych planów, gdy weekendowego grilla trzeba odwoływać z powodu deszczu. Gdyby jednak w ogrodzie stała altana, problemu by nie było.

Więcej

Jeśli kominek ma pełnić nie tylko funkcję dekoracyjną, ale rzeczywiście ma być użytkowany, to trzeba znaleźć miejsce na przechowywanie opału. Budowa drewutni okaże się najlepszym rozwiązaniem.

Więcej
Altana w ogrodzie

Altana w ogrodzie


23 kwi 2014

 

W naszym klimacie lato rzadko nas rozpieszcza. Mimo to co roku z niecierpliwością czekamy na rozpoczęcie sezonu działkowego. Nie mamy gwarancji, że lato będzie upalne, tym bardziej warto więc zawczasu pomyśleć o ogrodowej budowli, która zapewni warunki do wypoczynku na świeżym powietrzu niezależnie od kaprysów aury.

Więcej

Kto w dzieciństwie nie marzył o własnym domku na drzewie? Zapewne wielu. Budując drewnianą chatkę dla dzieci, można przy okazji zrealizować własne, trochę już zakurzone marzenia.

Więcej

Jeśli ktoś lubi drewniane budownictwo, to również w otoczeniu domu będzie szukać rozwiązań, które umożliwią zastosowanie ulubionego materiału. Do wyboru jest co najmniej kilka propozycji drewnianych konstrukcji, idealnych do mniejszych i większych ogrodów.

Więcej