Wokół domu


Do hotelu wybieramy się m.in. na wyjazdy służbowe, podczas weekendowych wycieczek czy dłuższych urlopów. Jeżeli chcemy być pewni, że w budynku nie znajdują się pluskwy, warto sprawdzić kilka rzeczy. Najlepiej dla nas, jeśli zrobimy to zaraz po przybyciu.

Więcej

Jeżeli chcemy, by drewniany taras służył nam przez wiele lat, trzeba o niego odpowiednio zadbać! Szczególnie, gdy nadchodzi zima, ponieważ niska temperatura i wilgoć nie wpływają pozytywnie na drewnianą nawierzchnię. Więcej dowiesz się z naszego artykułu.

Więcej

Pluskwa domowa jeszcze niedawno należała do stworzeń, które zostały wytępione. Niestety, w ciągu ostatnich lat, znów zaczęły dawać o sobie znać. Jak sprawdzić, czy mamy je w swoim domu? Im szybciej zaczniemy zapobiegać, tym lepiej dla nas!

Więcej

Dlaczego inwestorzy wybierają pompę ciepła? Mają przekonanie, że dzięki niej obniżą koszty ogrzewania swojej posiadłości. Czy to rzeczywiście prawda? Ile właściciele pomp ciepła płacą za prąd? Czy jest to opłacalne rozwiązanie? Odpowiadamy na te pytania w naszym artykule!

Więcej

Wykańczanie podłogi to nie jedynie wylewka betonowa, ocieplanie i ułożenie parkietu oraz płytek. Rozwiązaniem również godnym poświęcenia chwili uwagi jest płyta OSB, doskonale sprawdzająca się nie tylko jako materiał na ściany oraz meble, ale również podłogi. Jak dobrać odpowiednią płytę i jak zamontować ją na podłodze? Odpowiadamy!

Więcej

Domek na drzewie to idealne rozwiązanie dla całej rodziny. To przede wszystkim wspaniała zabawa, możliwość zagospodarowania nowej, choć zdecydowanie mniejszej przestrzeni, a dodatkowo opcja spędzenia czasu poza domem i wypoczynku bez konieczności wyjazdu. Jeżeli chcemy posiadać domek na drzewie, warto zastanowić się nad tym jakie warunki musimy spełnić, by móc bez przeszkód się nim cieszyć.

Więcej

Domek na drzewie to doskonałe miejsce na zabawę na świeżym powietrzu. Dziecko może zbierać w nim swoje skarby i „urządzać” wedle własnych potrzeb. Domek może być też świetną odskocznią dla starszych, którzy potrzebują chwili dla siebie! Zanim jednak do tego dojdzie, trzeba podjąć ostateczne decyzje o budowaniu w konkretny sposób i z konkretnych materiałów. Jak wybrać, by nasi najbliżsi oraz portfel byli zadowoleni?

Więcej