Artykuły oznaczone "urządzanie domu drewnianego"


Stylowe country

Stylowe country


19 maj 2016

Dziki Zachód znamy z licznych westernów. Filmowe obrazy zazwyczaj zapadają w pamięć nie tylko za przyczyną kowbojskich porachunków, ale również dzięki pięknym krajobrazom i surowym wnętrzom. Styl country jest na tyle charakterystyczny, że w aranżacji wnętrz bywa wykorzystywany również współcześnie.

Więcej

Styl rustykalny kojarzy się z wystrojem wiejskiej chaty. I słusznie, bo właśnie taki klimat ma tworzyć. Nie oznacza to jednak, że rustykalne mogą być tylko wnętrza w domu położonym z dala od cywilizacji. To modne rozwiązanie powraca nie tylko we wnętrzach, ale również weselnych rozwiązaniach – będąc jednym z czołowych trendów na 2020 rok!

Więcej

 

Jeśli dosyć macie zimnych, surowych pomieszczeń i tęsknicie za wnętrzami z duszą, to styl shabby chic powinien przypaść Wam do gustu. Tutaj dominują romantyczne, pastelowe kolory, często pojawiają się motywy kwiatowe, a stare, drewniane meble przykuwają wzrok wyblakłą, przetartą farbą.

Więcej

Drewniany dom, zwłaszcza wykonany z bali, w pierwszej kolejności kojarzy się z surowym, rustykalnym stylem. Tymczasem jego wnętrza wcale nie muszą być wykończone w taki właśnie sposób.

Więcej