Artykuły oznaczone "łazienka"


Drewno w łazience to nietuzinkowy pomysł na urządzenie wnętrza. Może stanowić delikatny akcent lub niczym w saunie pokrywać podłogi i ściany. Świetnie sprawdzi się w łazienkach urządzonych w stylu klasycznym, boho czy skandynawskim, świetnie współgra z żywymi roślinami. Drewno jest też alternatywą dla wszędobylskich kafelek oraz znakomicie ociepla wnętrze pełne zimnych i gładkich powierzchni. Jednak drewno wymaga też, by o nie dbać.

Więcej

Wyposażenie łazienki w drewnianą wannę nie jest nowym pomysłem. To rozwiązanie, które zdążyło zdobyć swoich zwolenników. Jaką przewagę ma drewniana wanna nad akrylowym bądź żeliwnym odpowiednikiem?

Więcej

Sauna kojarzy się z luksusem domowego spa. Tymczasem w Skandynawii, a zwłaszcza w Finlandii, to żaden luksus, tylko standard, obecny w każdym domu. Na naszym rynku również są dostępne rozwiązania, które pozwalają na montaż sauny nawet w niewielkim domu.

Więcej

Łazienka jest pomieszczeniem najbardziej narażonym na wilgoć i co za tym idzie – na zagrożenia w postaci pojawiającego się na ścianach grzyba. W jaki sposób skutecznie zabezpieczyć łazienkę w domu z bali?

Więcej